Projektų įgyvendinimo eiga

Idėjos generavimas

Strategijos kūrimas

Dizaino kūrimas

Programavimas

Testavimas ir optimizacija

Priežiūra ir vystymas

Mes analizuojame Jūsų organizacijos veiklą ir sektorių, kuriame dirbate. Mūsų tikslas kuo geriau išgirsti būsimo partnerio poreikius bei atsižvelgiant į juos atlikti rinkos analizę. Siekiame kuo tiksliau apibrėžti pradinę projekto viziją ir išsikelti kuo aiškesnius projekto tikslus. Pasitelkę ilgametę patirtį, remiantis atliktomis analizėmis bei šių dienų gerosiomis praktikomis pateikiame Jūsų lūkesčius atitinkančius sprendimus.
Pasiekę išsikeltų tikslų pirmame etape į tolimesnį procesą įtraukiame programuotojus, kurie patvirtina arba papildo projekto pirminę viziją. Remiantis projekto vizija ir visa surinkta informacija atliekame architektūros ir vartotojo sąsajos projektavimą. Esant poreikiui atliekamas sukurto rezultato testavimas su dideliais duomenų kiekiais ar tikslinėmis auditorijomis. Projekto įgyvendinimo pradžioje sukurta strategija užtikrina, kad Jūsų biudžetas yra apsaugotas ir naudojamas tik tada, kuomet sukuriamas konkretus sprendimas.
Nepaisant, kokio tipo projektas įgyvendinimas, sutelkiame visą dėmesį į gerąją vartotojo patirtį. Mūsų kūrybiška ir inovatyvi dizaino komanda kuria Jūsų projekto veidą, atsižvelgdama tiek į idėjos generavimo etape atliktų tyrimų rezultatus, tiek į paruoštą strategiją. Nuolatos stebime pasaulines dizaino tendencijas, kurias sujungiame su mūsų profesionalų patirtimi bei idėjomis, tokiu būdu užtikriname Jūsų projekto išskirtinumą.
Vadovaujantis sukurtais dizaino maketais atliekamas dizaino sukodavimas. Pagal strategijos kūrimo metu suprojektuotą sistemos architektūrą yra realizuojamos reikiamos funkcijos. Aukščiausiai kokybei užtikrinti versijuojame programinį kodą, taikome objektinio programavimo principus, naudojame modulinę architektūrą ir kitas šių dienų naujausias technologijas. Projektus įgyvendiname naudodami savo sukurtą turinio valdymo sistemą IDCMS arba atviro kodo platformas.
Įgyvendinę iškeltus tikslus testuojame jų realizavimą ir skirtingus elementus įvairiais scenarijais. Atliekama projekto optimizacija, kuri užtikrina efektyvų ir sklandų projekto realizavimą ne tik Jūsų klientams, tačiau ir Jūsų įmonės darbuotojams, nes mums svarbu užtikrinti augančią Jūsų verslo vertę.
Visi mūsų įgyvendinami projektai siekia palengvinti tolimesnį Jūsų įmonės augimą optimizuojant veiklos procesus, suteikiant lankstumą ir individualių plėtros sprendimų vystymo galimybes. Mes didžiuojamės, kad su partneriais po projektų įgyvendinimo palaikome ilgalaikius bendradarbiavimo ryšius. Kai kurie jų trunka ilgiau nei 10 metų.

Mūsų teikiamos paslaugos

Verslo valdymo sistemos

Diegiame ir prižiūrime klientų, paslaugų, sandėlio valdymo ir kitas pridėtinę vertę kuriančias verslo valdymo sistemas. Integruojame kuriamas sistemas su įvairiomis buhalterinės apskaitos, klientų valdymo, logistikos, bilietų pardavimo ir kitomis sistemomis.

Susipažinkite plačiau

Elektroninė komercija

Kuriame unikalias elektroninės prekybos sistemas, apjungiame jas su buhalterinės apskaitos, klientų ryšių valdymo, kurjerių, paštomatų, mokėjimų sistemomis.

Susipažinkite plačiau

Skaitmeninė strategija

Rengiame įmonių ir jų produktų strategiją skaitmeninėje erdvėje. Atsižvelgiame į klientų tikslines auditorijas, atliekame konkurentų analizę, siūlome efektyviausius sprendimus iškeltiems tikslams pasiekti.

Susipažinkite plačiau

Interneto projektai

Įgyvendiname kūrybiškus interneto projektus, kurie reprezentuodami mūsų klientus, kuria jų įvaizdį internete, padeda pasiekti tikslinę auditoriją, skatina pardavimus ir didina prekės ženklų žinomumą.

Susipažinkite plačiau

Dizainas

Kuriame individualų skaitmeninį dizainą įvairioms sistemoms, elektroninės komercijos projektams, interneto svetainėms ir kitiems skaitmeniniams sprendimams.

Susipažinkite plačiau

Talpinimo paslaugos

Užtikriname patikimą ir saugų interneto projektų ir elektroninio pašto talpinimą. Teikiame profesionalią pagalbą ir konsultacijas. Pagal poreikį suteikiame galimybę naudoti individualias serverio konfigūracijas.

Susipažinkite plačiau

Atlikti darbai

Klientai

Mes esame:

Žalgirio g. 92, LT-09303 Vilnius

Gauti maršrutą

Susipažinkime

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su slapukų politika.

Sutinku