Verslo valdymo sistemos

Diegiame ir prižiūrime klientų, paslaugų, sandėlio valdymo ir kitas pridėtinę vertę kuriančias verslo valdymo sistemas. Integruojame kuriamas sistemas su įvairiomis buhalterinės apskaitos, klientų valdymo, logistikos, bilietų pardavimo ir kitomis sistemomis. Mūsų kurtos sistemos padeda įmonėms sutaupyti laiko ir kaštų optimizuojant veiklos procesus.

Peržiūrėti darbus

Elektroninė komercija

Kuriame unikalias elektroninės prekybos sistemas, apjungiame jas su buhalterinės apskaitos, klientų ryšių valdymo, kurjerių, paštomatų, mokėjimų sistemomis. Neapsiribojame tik įprastomis elektroninėmis parduotuvėmis, kuriame bilietų pardavimo, kelionių pardavimo, automobilių nuomos ir įvairius kitus sprendimus susijusius su elektronine komercija.

Peržiūrėti darbus

Skaitmeninė strategija

Rengiame įmonių ir jų produktų strategiją skaitmeninėje erdvėje. Atsižvelgiame į klientų tikslines auditorijas, atliekame konkurentų analizę, siūlome efektyviausius sprendimus iškeltiems tikslams pasiekti. Daug dėmesio skiriame vartotojo patirčiai (UX) ir vartotojo sąsajai (UI). Kadangi savo sprendimuose remiamės geriausios praktikos pavyzdžiais, jie leidžia pasiekti didžiausių konversijų. 

Peržiūrėti darbus

Interneto projektai

Įgyvendiname kūrybiškus interneto projektus, kurie reprezentuodami mūsų klientus, kuria jų įvaizdį internete, padeda pasiekti tikslinę auditoriją, skatina pardavimus ir didina prekės ženklų žinomumą. Esame sukūrę įvairaus tipo projektų – nuo reprezentacinių svetainių iki naujienų portalų, mokymų platformų ir kt.

Peržiūrėti darbus

Dizainas

Kuriame individualų skaitmeninį dizainą įvairioms sistemoms, elektroninės komercijos projektams, interneto svetainėms ir kitiems skaitmeniniams sprendimams. Mūsų dizaino paslaugos apima ir stiliaus knygų, logotipų, vizitinių kortelių, firminių blankų, reklaminių skydelių ir kitų stiliaus elementų kūrimą.

Peržiūrėti darbus

Talpinimo paslaugos

Užtikriname patikimą ir saugų interneto projektų ir elektroninio pašto talpinimą. Teikiame profesionalią pagalbą ir konsultacijas. Pagal poreikį suteikiame galimybę naudoti individualias serverio konfigūracijas.

Peržiūrėti darbus
Mes esame:

Žalgirio g. 92, LT-09303 Vilnius

Gauti maršrutą

Susipažinkime

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su slapukų politika.

Sutinku