Internetinės parduotuvės

Kuriame unikalias elektroninės prekybos sistemas, kurias galime apjungti su sandėlio, buhalterinės apskaitos, klientų ryšių valdymo, kurjerių, paštomatų bei atsiskaitymo sistemomis. Neapsiribojame tik įprastomis elektroninėmis parduotuvėmis - kuriame bilietų pardavimo, kelionių pardavimo, automobilių nuomos ir įvairius kitus sprendimus susijusius su elektronine komercija. 

Peržiūrėti darbus

Individualūs dizaino sprendimai

„Ideaformus“ klientai yra išskirtiniai savo poreikiais ir tikslais, todėl jiems siūlome tik individualius dizaino sprendimus. Mūsų dizaino specialistai analitiškai žiūri į šią užduotį ir pateikia sprendimus remdamiesi UX/UI taisyklėmis atsižvelgdami į kliento keliamus tikslus. Išskirtinį dizainą siūlome reprezentacinėms ir informacinėms svetainėms, internetinėms parduotuvėms ir nestandartiniems projektams.

Peržiūrėti darbus

Reprezentacinės ir informacinės svetainės

Įgyvendiname kūrybiškus interneto projektus, kurie reprezentuodami mūsų klientus, kuria jų įvaizdį internete, padeda pasiekti tikslinę auditoriją, skatina pardavimus ir didina prekės ženklų žinomumą. Esame sukūrę įvairaus tipo projektų: reprezentacinės svetainės, naujienų portalai, mokymų platformos, turizmui skirtos svetainės ir kt.

Peržiūrėti darbus

Nestandartiniai projektai

Esame sukaupę ilgametę patirtį vystant kompleksinius projektus, kurie reikalauja nestandartinių sprendimų ir kūrybingo požiūrio į iškeltą užduotį. Turime patirties diegiant integracijas su sistemomis, tokiomis kaip nSoft, Navision, Rivile, bankinių apmokėjimų sistemomis, kurjerių bei naujienlaiškių sistemomis. Nestandartinių projektų atveju naudojame itin lanksčią mūsų kurtą turinio valdymo sistemą IDCMS, kuri leidžia įgyvendinti išplėstą funkcionalumą bei garantuoja sistemos saugumą, spartų ir sklandų veikimą.

Peržiūrėti darbus
Mes esame:

J. Jasinskio g. 4, 01112 Vilnius

Gauti maršrutą

Susipažinkime

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su slapukų politika.

Sutinku