IDCRM

Elektroninių ryšių paslaugų ir klientų valdymo sistema, sukurta pagal individualius telekomunikacijų įmonių poreikius. Sistemoje įgyvendinti sprendimai užtikrina efektyvią įmonės procesų valdymo kontrolę, kuri leidžia eliminuoti žmogiškąsias klaidas ir garantuoja sklandų paslaugų teikimą.

Incidentų valdymas

Sistemoje įgyvendintas incidentų modulis, kuris yra susietas su aktyviomis paslaugomis ir objektais per kuriuos yra teikiamos susijusios paslaugos. Strategiškai sukurtas įrankis užtikrina sklandžią įmonės veiklą bei klientų pasitenkinimą.

Užklausų, sutarčių, paslaugų valdymas

IDEAFORMUS vystomame projekte įgyvendinti sprendimai atitinka individualius telekomunikacijų įmonių poreikius. Patogumui užtikrinti realizuotos galimybės sklandžiai valdyti klientų užklausas, paslaugas ir sutartis. Užklausų modulis leidžia registruoti naujai gautus paklausimus dėl paslaugų užsakymo, modifikavimo bei deaktyvavimo. Sistemos pagalba paslaugų kainodara yra apskaičiuojama automatizuotai pagal numatytus tarifus. Realizuoti sprendimai leidžia generuoti dokumentus susijusius su naujų paslaugų užsakymu, esamų paslaugų modifikavimu ar deaktyvavimu: pasiūlymai, užsakymai, priėmimo-perdavimo aktai.

 

Mes esame:

J. Jasinskio g. 4, 01112 Vilnius

Gauti maršrutą

Susipažinkime

Esame labai pozityvi komanda, glaudžiai bendradarbiaujame, skatiname inovacijas ir dalinamės idėjomis. Sujungdami kompetencijas, atsidavimą ir kūrybiškumą, siekiame geriausio rezultato. Bendra mūsų vizija susideda ne tik iš problemų sprendimo, bet ir siekio augti tiek kaip komandai, tiek kaip asmenybėms.
Team member
Paulius
Programuotojas
PASKAMBINKITE
+370 (646) 15506
arba

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su slapukų politika.

Sutinku