IDCRM

Elektroninių ryšių paslaugų ir klientų valdymo sistema, sukurta pagal individualius telekomunikacijų įmonių poreikius. Sistemoje įgyvendinti sprendimai užtikrina efektyvią įmonės procesų valdymo kontrolę, kuri leidžia eliminuoti žmogiškąsias klaidas ir garantuoja sklandų paslaugų teikimą.

Incidentų valdymas

Sistemoje įgyvendintas incidentų modulis, kuris yra susietas su aktyviomis paslaugomis ir objektais per kuriuos yra teikiamos susijusios paslaugos. Strategiškai sukurtas įrankis užtikrina sklandžią įmonės veiklą bei klientų pasitenkinimą.

Užklausų, sutarčių, paslaugų valdymas

IDEAFORMUS vystomame projekte įgyvendinti sprendimai atitinka individualius telekomunikacijų įmonių poreikius. Patogumui užtikrinti realizuotos galimybės sklandžiai valdyti klientų užklausas, paslaugas ir sutartis. Užklausų modulis leidžia registruoti naujai gautus paklausimus dėl paslaugų užsakymo, modifikavimo bei deaktyvavimo. Sistemos pagalba paslaugų kainodara yra apskaičiuojama automatizuotai pagal numatytus tarifus. Realizuoti sprendimai leidžia generuoti dokumentus susijusius su naujų paslaugų užsakymu, esamų paslaugų modifikavimu ar deaktyvavimu: pasiūlymai, užsakymai, priėmimo-perdavimo aktai.

 

Mes esame:

J. Jasinskio g. 4, 01112 Vilnius

Gauti maršrutą

Susipažinkime

Nors daugelis teigia, jog idėja yra viskas, esame įsitikinę, kad geros idėjos realizuojamos tik su profesionalų komanda. Analizuodami kliento poreikius mes visuomet siekiame aptikti ir tas problemas, kurios nėra paprastai identifikuojamos. Juk sėkmė dažniausiai slypi detalėse. Mūsų komanda yra pasirengusi padėti Jums šalinti visus trukdžius skiriančius idėją nuo sėkmingų verslo rezultatų.
Team member
Karina
Projektų vadybininkė
PASKAMBINKITE
+370 (646) 15506
arba

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su slapukų politika.

Sutinku