Made in Lithuania

Lietuviškų gaminių elektroninės komercijos platforma įmonei užsiimančiai gamyba, didmenine ir mažmenine prekyba. Minimalistinėje elektroninės prekybos sistemoje perteikiamas lietuviškų gaminių paprastumas, aukšta ir išskirtinė kokybė.

Intuityvus valdymas

Sistemoje įdiegti įrankiai leidžia administratoriui patogiai valdyti klientams pateikiamą informaciją. Sukurtas individualus modulis, kurio pagalba interaktyviai ir intuityviai valdomi titulinio puslapio reklaminiai skydeliai. 

Elektroninės komercijos sprendimai

Sistemoje realizuoti sprendimai skatina pardavimų augimą, mažindami administratorių laiko sąnaudas. Įdiegti įrankiai leidžia identifikuoti vartotoją pagal IP adresą, aktyvinti atitinkamą kalbą pagal buvimo vietą, taip pat įgyvendintas automatizuotas užsakymų paruošimo ir pristatymo skaičiuoklės modulis, kuris atsižvelgiant į krepšelį įdėtas prekes ir pasirinktą pristatymo būdą, pateikia tikslų pristatymo terminą.

Mes esame:

J. Jasinskio g. 4, 01112 Vilnius

Gauti maršrutą

Susipažinkime

Esame labai pozityvi komanda, glaudžiai bendradarbiaujame, skatiname inovacijas ir dalinamės idėjomis. Sujungdami kompetencijas, atsidavimą ir kūrybiškumą, siekiame geriausio rezultato. Bendra mūsų vizija susideda ne tik iš problemų sprendimo, bet ir siekio augti tiek kaip komandai, tiek kaip asmenybėms.
Team member
Paulius
Programuotojas
PASKAMBINKITE
+370 (646) 15506
arba

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su slapukų politika.

Sutinku