Made in Lithuania

Lietuviškų gaminių elektroninės komercijos platforma įmonei užsiimančiai gamyba, didmenine ir mažmenine prekyba. Minimalistinėje elektroninės prekybos sistemoje perteikiamas lietuviškų gaminių paprastumas, aukšta ir išskirtinė kokybė.

Intuityvus valdymas

Sistemoje įdiegti įrankiai leidžia administratoriui patogiai valdyti klientams pateikiamą informaciją. Sukurtas individualus modulis, kurio pagalba interaktyviai ir intuityviai valdomi titulinio puslapio reklaminiai skydeliai. 

Elektroninės komercijos sprendimai

Sistemoje realizuoti sprendimai skatina pardavimų augimą, mažindami administratorių laiko sąnaudas. Įdiegti įrankiai leidžia identifikuoti vartotoją pagal IP adresą, aktyvinti atitinkamą kalbą pagal buvimo vietą, taip pat įgyvendintas automatizuotas užsakymų paruošimo ir pristatymo skaičiuoklės modulis, kuris atsižvelgiant į krepšelį įdėtas prekes ir pasirinktą pristatymo būdą, pateikia tikslų pristatymo terminą.

Mes esame:

Jasinskio g. 4, 01112 Vilnius

Gauti maršrutą

Susipažinkime

Nors daugelis teigia, jog idėja yra viskas, esame įsitikinę, kad geros idėjos realizuojamos tik su profesionalų komanda. Analizuodami kliento poreikius mes visuomet siekiame aptikti ir tas problemas, kurios nėra paprastai identifikuojamos. Juk sėkmė dažniausiai slypi detalėse. Mūsų komanda yra pasirengusi padėti Jums šalinti visus trukdžius skiriančius idėją nuo sėkmingų verslo rezultatų.
Team member
Karina
Projektų vadybininkė
PASKAMBINKITE
+370 (646) 15506
arba

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su slapukų politika.

Sutinku