Lono lovos

Elektroninės komercijos sistema su integruotu interaktyviu moduliu leidžiančiu vartotojui pačiam susikurti savo produktą ir jį užsakyti atsiskaitant elektroninėmis mokėjimo priemonėmis.

Interaktyvus sprendimas

Įgyvendintas elektroninės komercijos sprendimas klientui suteikia visišką produktų pasirinko laisvę, leisdamas jam pasijausti tarsi fizinėje parduotuvėje. Klientas gali peržiūrėti visą produktų spalvų gamą, naudojamų medžiagų tekstūrą bei interaktyviai derinti kitus priedus. 

Nestandartinio sprendimo programavimas

Atlikę nestandartinio sprendimo programavimo darbus sukūrėme sistemą, kurios pagalba potencialūs klientai gali savarankiškai sukurti savo lovą rinkdamiesi iš daugiau nei 14 tūkst. galimybių. Sistema automatizuotai apskaičiuoja ir pateikia klientui jo paties sukomplektuoto produkto kainą. 

Mes esame:

J. Jasinskio g. 4, 01112 Vilnius

Gauti maršrutą

Susipažinkime

Nors daugelis teigia, jog idėja yra viskas, esame įsitikinę, kad geros idėjos realizuojamos tik su profesionalų komanda. Analizuodami kliento poreikius mes visuomet siekiame aptikti ir tas problemas, kurios nėra paprastai identifikuojamos. Juk sėkmė dažniausiai slypi detalėse. Mūsų komanda yra pasirengusi padėti Jums šalinti visus trukdžius skiriančius idėją nuo sėkmingų verslo rezultatų.
Team member
Karina
Projektų vadybininkė
PASKAMBINKITE
+370 (646) 15506
arba

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su slapukų politika.

Sutinku