Lono lovos

Elektroninės komercijos sistema su integruotu interaktyviu moduliu leidžiančiu vartotojui pačiam susikurti savo produktą ir jį užsakyti atsiskaitant elektroninėmis mokėjimo priemonėmis.

Interaktyvus sprendimas

Įgyvendintas elektroninės komercijos sprendimas klientui suteikia visišką produktų pasirinko laisvę, leisdamas jam pasijausti tarsi fizinėje parduotuvėje. Klientas gali peržiūrėti visą produktų spalvų gamą, naudojamų medžiagų tekstūrą bei interaktyviai derinti kitus priedus. 

Nestandartinio sprendimo programavimas

Atlikę nestandartinio sprendimo programavimo darbus sukūrėme sistemą, kurios pagalba potencialūs klientai gali savarankiškai sukurti savo lovą rinkdamiesi iš daugiau nei 14 tūkst. galimybių. Sistema automatizuotai apskaičiuoja ir pateikia klientui jo paties sukomplektuoto produkto kainą. 

Mes esame:

J. Jasinskio g. 4, 01112 Vilnius

Gauti maršrutą

Susipažinkime

Geriausias įvertinimas mums yra kliento sėkmė. Esame Jūsų partneris jungiantis idėją ir technologinius sprendimus. Mūsų tikslas ne tik suteikti aukščiausios kokybės paslaugas ir realizuoti įrankius kuriančius pridėtinę vertę, bet ir tapti Jūsų ilgalaikiu partneriu. Tikime, kad lankstumas ir konkurencingumas yra patys svarbiausi sėkmės faktoriai!
Team member
Marius
Vadovas
PASKAMBINKITE
+370 (646) 15506
arba

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su slapukų politika.

Sutinku