Karuselle

Projektas skatina atsakingą aukštosios mados vartojimą. Sukūrėme elektroninės komercijos sistemą, paremtą komisinio mokesčio principu, kurioje registruoti bendruomenės nariai gali pirkti ir parduoti savo turimus daiktus.

Procesų kontrolė

Projektui administruoti naudojama individuali, mūsų kurta, unikalius projekto porekius atitinkanti turinio valdymo sistema, užtikrinanti sklandų administratoriaus tarpininikavimą.

Detaliai realizuotas produktų pardavimo procesas

Realizuoti sprendimai šalyje analogų neturinčiame projekte užtikrina parduodamų prekių autentiškumą bei kokybę. Kurdami sistemą visą dėmesį sutelkėme į patogumo vartotojui užtikrinimą. Detaliai įgyvendinome produktų pardavimo procesą, kuris leidžia vartotojui jame dalyvauti.

Mes esame:

J. Jasinskio g. 4, 01112 Vilnius

Gauti maršrutą

Susipažinkime

Esame labai pozityvi komanda, glaudžiai bendradarbiaujame, skatiname inovacijas ir dalinamės idėjomis. Sujungdami kompetencijas, atsidavimą ir kūrybiškumą, siekiame geriausio rezultato. Bendra mūsų vizija susideda ne tik iš problemų sprendimo, bet ir siekio augti tiek kaip komandai, tiek kaip asmenybėms.
Team member
Paulius
Programuotojas
PASKAMBINKITE
+370 (646) 15506
arba

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su slapukų politika.

Sutinku