Karuselle

Projektas skatina atsakingą aukštosios mados vartojimą. Sukūrėme elektroninės komercijos sistemą, paremtą komisinio mokesčio principu, kurioje registruoti bendruomenės nariai gali pirkti ir parduoti savo turimus daiktus.

Procesų kontrolė

Projektui administruoti naudojama individuali, mūsų kurta, unikalius projekto porekius atitinkanti turinio valdymo sistema, užtikrinanti sklandų administratoriaus tarpininikavimą.

Detaliai realizuotas produktų pardavimo procesas

Realizuoti sprendimai šalyje analogų neturinčiame projekte užtikrina parduodamų prekių autentiškumą bei kokybę. Kurdami sistemą visą dėmesį sutelkėme į patogumo vartotojui užtikrinimą. Detaliai įgyvendinome produktų pardavimo procesą, kuris leidžia vartotojui jame dalyvauti.

Mes esame:

J. Jasinskio g. 4, 01112 Vilnius

Gauti maršrutą

Susipažinkime

Geriausias įvertinimas mums yra kliento sėkmė. Esame Jūsų partneris jungiantis idėją ir technologinius sprendimus. Mūsų tikslas ne tik suteikti aukščiausios kokybės paslaugas ir realizuoti įrankius kuriančius pridėtinę vertę, bet ir tapti Jūsų ilgalaikiu partneriu. Tikime, kad lankstumas ir konkurencingumas yra patys svarbiausi sėkmės faktoriai!
Team member
Marius
Vadovas
PASKAMBINKITE
+370 (646) 15506
arba

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su slapukų politika.

Sutinku