Mano didmena

Didmeninės prekybos procesų optimizavimo sistema sukurta siekiant mažinti žmogiškuosius išteklius ir užtikrinti sklandų pardavimų procesą.

Mobili aplikacija

IDEAFORMUS vystomame projekte įgyvendinti inovatyvūs sprendimai užtikrina sklandų didmeninės prekybos įmonių darbą. Realizuotas sandelio valdymo modulis, papildytas mobilia aplikacija, suteikia itin plačias galimybes valdyti sandelyje esančius produktus, automatizuotai pagal produkto požymius priskiriti jų sandeliavimo vietą. 

Efektyvūs B2B sprendimai

Didmeninės prekybos procesų optimizavimo sistemoje realizuoti įvarirūs sprendimai užtikrina sklandų B2B paslaugų teikimą. Įdiegtos integracijos su partnerių bei buhalterinėmis sistemomis, įgyvendinti derybų, atvykstančių prekių, skolų, garantinio aptarnavimo, sandėlio valdymo, užsakymo klientų vardu bei monitoringo moduliai. 

Mes esame:

J. Jasinskio g. 4, 01112 Vilnius

Gauti maršrutą

Susipažinkime

Geriausias įvertinimas mums yra kliento sėkmė. Esame Jūsų partneris jungiantis idėją ir technologinius sprendimus. Mūsų tikslas ne tik suteikti aukščiausios kokybės paslaugas ir realizuoti įrankius kuriančius pridėtinę vertę, bet ir tapti Jūsų ilgalaikiu partneriu. Tikime, kad lankstumas ir konkurencingumas yra patys svarbiausi sėkmės faktoriai!
Team member
Marius
Vadovas
PASKAMBINKITE
+370 (646) 15506
arba

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su slapukų politika.

Sutinku