Mano didmena

Didmeninės prekybos procesų optimizavimo sistema sukurta siekiant mažinti žmogiškuosius išteklius ir užtikrinti sklandų pardavimų procesą.

Mobili aplikacija

IDEAFORMUS vystomame projekte įgyvendinti inovatyvūs sprendimai užtikrina sklandų didmeninės prekybos įmonių darbą. Realizuotas sandelio valdymo modulis, papildytas mobilia aplikacija, suteikia itin plačias galimybes valdyti sandelyje esančius produktus, automatizuotai pagal produkto požymius priskiriti jų sandeliavimo vietą. 

Efektyvūs B2B sprendimai

Didmeninės prekybos procesų optimizavimo sistemoje realizuoti įvarirūs sprendimai užtikrina sklandų B2B paslaugų teikimą. Įdiegtos integracijos su partnerių bei buhalterinėmis sistemomis, įgyvendinti derybų, atvykstančių prekių, skolų, garantinio aptarnavimo, sandėlio valdymo, užsakymo klientų vardu bei monitoringo moduliai. 

Mes esame:

J. Jasinskio g. 4, 01112 Vilnius

Gauti maršrutą

Susipažinkime

Esame labai pozityvi komanda, glaudžiai bendradarbiaujame, skatiname inovacijas ir dalinamės idėjomis. Sujungdami kompetencijas, atsidavimą ir kūrybiškumą, siekiame geriausio rezultato. Bendra mūsų vizija susideda ne tik iš problemų sprendimo, bet ir siekio augti tiek kaip komandai, tiek kaip asmenybėms.
Team member
Paulius
Programuotojas
PASKAMBINKITE
+370 (646) 15506
arba

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su slapukų politika.

Sutinku