Pasirink sparnus

Elektroninė atostogų užsakymo sistema su integruotomis partnerių viešbučių, lėktuvų bilietų ir klientų valdymo sistemomis. Sistemoje įdiegti strategiškai sukurti įrankiai leidžia administratoriui operatyviai pateikti potencialiems klientams ribotus, geriausios kainos pasiūlymus. 

Informacijos apdorojimas

Atliktos sistemų integracijos užtikrina patogų ir greitą atsaką į potencialių klientų užklausas. Realizuoti sprendimai suteikia galimybę administratoriui sklandžiai apdoroti informaciją, operatyviai reaguoti ir teikti pasiūlymus klientams.

Patogi navigacija

Elektroninėje atostogų užsakymo sistemoje pagrindinis dėmesys skiriamas potencialiam vartotojui ir jo teigiamos patirties užtikrinimui. Patogi navigacija leidžia itin greitai surasti išskirtinį kelionės pasiūlymą pagal nurodytus kriterijus. Vartotojo patogumui sistemoje pateikiama plati informacija apie dominančias kelionių kryptis, idėjas ir atostogų pasiūlymus. 

 

Mes esame:

J. Jasinskio g. 4, 01112 Vilnius

Gauti maršrutą

Susipažinkime

Esame labai pozityvi komanda, glaudžiai bendradarbiaujame, skatiname inovacijas ir dalinamės idėjomis. Sujungdami kompetencijas, atsidavimą ir kūrybiškumą, siekiame geriausio rezultato. Bendra mūsų vizija susideda ne tik iš problemų sprendimo, bet ir siekio augti tiek kaip komandai, tiek kaip asmenybėms.
Team member
Paulius
Programuotojas
PASKAMBINKITE
+370 (646) 15506
arba

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su slapukų politika.

Sutinku