Pasirink sparnus

Elektroninė atostogų užsakymo sistema su integruotomis partnerių viešbučių, lėktuvų bilietų ir klientų valdymo sistemomis. Sistemoje įdiegti strategiškai sukurti įrankiai leidžia administratoriui operatyviai pateikti potencialiems klientams ribotus, geriausios kainos pasiūlymus. 

Informacijos apdorojimas

Atliktos sistemų integracijos užtikrina patogų ir greitą atsaką į potencialių klientų užklausas. Realizuoti sprendimai suteikia galimybę administratoriui sklandžiai apdoroti informaciją, operatyviai reaguoti ir teikti pasiūlymus klientams.

Patogi navigacija

Elektroninėje atostogų užsakymo sistemoje pagrindinis dėmesys skiriamas potencialiam vartotojui ir jo teigiamos patirties užtikrinimui. Patogi navigacija leidžia itin greitai surasti išskirtinį kelionės pasiūlymą pagal nurodytus kriterijus. Vartotojo patogumui sistemoje pateikiama plati informacija apie dominančias kelionių kryptis, idėjas ir atostogų pasiūlymus. 

 

Mes esame:

J. Jasinskio g. 4, 01112 Vilnius

Gauti maršrutą

Susipažinkime

Nors daugelis teigia, jog idėja yra viskas, esame įsitikinę, kad geros idėjos realizuojamos tik su profesionalų komanda. Analizuodami kliento poreikius mes visuomet siekiame aptikti ir tas problemas, kurios nėra paprastai identifikuojamos. Juk sėkmė dažniausiai slypi detalėse. Mūsų komanda yra pasirengusi padėti Jums šalinti visus trukdžius skiriančius idėją nuo sėkmingų verslo rezultatų.
Team member
Karina
Projektų vadybininkė
PASKAMBINKITE
+370 (646) 15506
arba

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su slapukų politika.

Sutinku