Pasirink sparnus

Elektroninė atostogų užsakymo sistema su integruotomis partnerių viešbučių, lėktuvų bilietų ir klientų valdymo sistemomis. Sistemoje įdiegti strategiškai sukurti įrankiai leidžia administratoriui operatyviai pateikti potencialiems klientams ribotus, geriausios kainos pasiūlymus. 

Informacijos apdorojimas

Atliktos sistemų integracijos užtikrina patogų ir greitą atsaką į potencialių klientų užklausas. Realizuoti sprendimai suteikia galimybę administratoriui sklandžiai apdoroti informaciją, operatyviai reaguoti ir teikti pasiūlymus klientams.

Patogi navigacija

Elektroninėje atostogų užsakymo sistemoje pagrindinis dėmesys skiriamas potencialiam vartotojui ir jo teigiamos patirties užtikrinimui. Patogi navigacija leidžia itin greitai surasti išskirtinį kelionės pasiūlymą pagal nurodytus kriterijus. Vartotojo patogumui sistemoje pateikiama plati informacija apie dominančias kelionių kryptis, idėjas ir atostogų pasiūlymus. 

 

Mes esame:

J. Jasinskio g. 4, 01112 Vilnius

Gauti maršrutą

Susipažinkime

Geriausias įvertinimas mums yra kliento sėkmė. Esame Jūsų partneris jungiantis idėją ir technologinius sprendimus. Mūsų tikslas ne tik suteikti aukščiausios kokybės paslaugas ir realizuoti įrankius kuriančius pridėtinę vertę, bet ir tapti Jūsų ilgalaikiu partneriu. Tikime, kad lankstumas ir konkurencingumas yra patys svarbiausi sėkmės faktoriai!
Team member
Marius
Vadovas
PASKAMBINKITE
+370 (646) 15506
arba

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su slapukų politika.

Sutinku