kepsnines.lt

Reprezentacinis internetinis projektas oficialiam prekinio ženklo Big Green Egg atstovui Lietuvoje. Sukurtas sprendimas reprezentuoja gerai žinomo prekės ženklo Big Green Egg produktų aukštą kokybę.

Išskirtinė kokybė

Internetinis projektas realizuotas atsižvelgiant į išskirtinę prekės ženklo produktų kokybę. Stilingi ir inovatyvūs dizaino sprendimai pabrėžia šio prekės ženklo unikalumą. 

Interaktyvūs sprendimai

Projekto dizainas akcentuoja prekės ženklo subtilumą, prabangą ir žaismingumą. Ypatingas dėmesys atskleidžiant šias savybes buvo sutelktas į projekto išvaizdą bei navigaciją. Sumanūs ir interaktyvūs sprendimai vizualiai pasakoja klientams prekės ženklo istoriją. 

Mes esame:

J. Jasinskio g. 4, 01112 Vilnius

Gauti maršrutą

Susipažinkime

Nors daugelis teigia, jog idėja yra viskas, esame įsitikinę, kad geros idėjos realizuojamos tik su profesionalų komanda. Analizuodami kliento poreikius mes visuomet siekiame aptikti ir tas problemas, kurios nėra paprastai identifikuojamos. Juk sėkmė dažniausiai slypi detalėse. Mūsų komanda yra pasirengusi padėti Jums šalinti visus trukdžius skiriančius idėją nuo sėkmingų verslo rezultatų.
Team member
Karina
Projektų vadybininkė
PASKAMBINKITE
+370 (646) 15506
arba

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su slapukų politika.

Sutinku