kepsnines.lt

Reprezentacinis internetinis projektas oficialiam prekinio ženklo Big Green Egg atstovui Lietuvoje. Sukurtas sprendimas reprezentuoja gerai žinomo prekės ženklo Big Green Egg produktų aukštą kokybę.

Išskirtinė kokybė

Internetinis projektas realizuotas atsižvelgiant į išskirtinę prekės ženklo produktų kokybę. Stilingi ir inovatyvūs dizaino sprendimai pabrėžia šio prekės ženklo unikalumą. 

Interaktyvūs sprendimai

Projekto dizainas akcentuoja prekės ženklo subtilumą, prabangą ir žaismingumą. Ypatingas dėmesys atskleidžiant šias savybes buvo sutelktas į projekto išvaizdą bei navigaciją. Sumanūs ir interaktyvūs sprendimai vizualiai pasakoja klientams prekės ženklo istoriją. 

Mes esame:

J. Jasinskio g. 4, 01112 Vilnius

Gauti maršrutą

Susipažinkime

Esame labai pozityvi komanda, glaudžiai bendradarbiaujame, skatiname inovacijas ir dalinamės idėjomis. Sujungdami kompetencijas, atsidavimą ir kūrybiškumą, siekiame geriausio rezultato. Bendra mūsų vizija susideda ne tik iš problemų sprendimo, bet ir siekio augti tiek kaip komandai, tiek kaip asmenybėms.
Team member
Paulius
Programuotojas
PASKAMBINKITE
+370 (646) 15506
arba

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su slapukų politika.

Sutinku