Neorent

Elektroninis trumpalaikės ir ilgalaikės lengvųjų automobilių nuomos katalogas su integruota viena populiariausių Latvijos rinkoje rezervacijų sistema.

Patogi rezervacija

Projekto vystymo metu siekta automobilių paiešką ir rezervaciją padaryti kuo aiškesnę ir paprastesnę potencialiam klientui. Įgyvendintas sprendimas leidžia atlikus vos porą žingsnių užsakyti norimą paslaugą. Siekiant užtikrinti rezervacijų efektyvumą atlikta integracija su trečių šalių sistema.

Informacija realiu laiku

Klientams visa informacija apie automobilius, jų kainas, galimus rezervavimo laikus yra atnaujinama realiu laiku rezervacinės sistemos pagalba. Tokiu būdu įmonės vadybininkams suteikiama galimybė sklandžiai valdyti informaciją ir iš jos generuoti paslaugų sutartis.

Mes esame:

J. Jasinskio g. 4, 01112 Vilnius

Gauti maršrutą

Susipažinkime

Esame labai pozityvi komanda, glaudžiai bendradarbiaujame, skatiname inovacijas ir dalinamės idėjomis. Sujungdami kompetencijas, atsidavimą ir kūrybiškumą, siekiame geriausio rezultato. Bendra mūsų vizija susideda ne tik iš problemų sprendimo, bet ir siekio augti tiek kaip komandai, tiek kaip asmenybėms.
Team member
Paulius
Programuotojas
PASKAMBINKITE
+370 (646) 15506
arba

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su slapukų politika.

Sutinku