Neorent

Elektroninis trumpalaikės ir ilgalaikės lengvųjų automobilių nuomos katalogas su integruota viena populiariausių Latvijos rinkoje rezervacijų sistema.

Patogi rezervacija

Projekto vystymo metu siekta automobilių paiešką ir rezervaciją padaryti kuo aiškesnę ir paprastesnę potencialiam klientui. Įgyvendintas sprendimas leidžia atlikus vos porą žingsnių užsakyti norimą paslaugą. Siekiant užtikrinti rezervacijų efektyvumą atlikta integracija su trečių šalių sistema.

Informacija realiu laiku

Klientams visa informacija apie automobilius, jų kainas, galimus rezervavimo laikus yra atnaujinama realiu laiku rezervacinės sistemos pagalba. Tokiu būdu įmonės vadybininkams suteikiama galimybė sklandžiai valdyti informaciją ir iš jos generuoti paslaugų sutartis.

Mes esame:

Žalgirio g. 92, LT-09303 Vilnius

Gauti maršrutą

Susipažinkime

Nors daugelis teigia, jog idėja yra viskas, esame įsitikinę, kad geros idėjos realizuojamos tik su profesionalų komanda. Analizuodami kliento poreikius mes visuomet siekiame aptikti ir tas problemas, kurios nėra paprastai identifikuojamos. Juk sėkmė dažniausiai slypi detalėse. Mūsų komanda yra pasirengusi padėti Jums šalinti visus trukdžius skiriančius idėją nuo sėkmingų verslo rezultatų.
Team member
Karina
Projektų vadybininkė
PASKAMBINKITE
+370 (646) 15506
arba

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su slapukų politika.

Sutinku