EMP

Internetinis sprendimas įmonei užsiimančiai antrinių žaliavų supirkimu, surinkimu, perdirbimu ir prekyba. Sukurtas įrankis optimizuoja veiklos procesus, leisdamas informaciją klientams teikti operatyviau. 

Kainoraščių valdymas

Sistemoje realizuotas automatizuotas kainoraščių valdymas. Įdiegtas informacijos atnaujinimo mechanizmas leidžia automatizuotai valdyti kainoraščius, importuojant duomenis. 

Sklandi informacijos paieška

Projekte vaizdžiai pristatant įmonės veiklą ir jos teikiamas paslaugas koncentruotasi į patogų informacijos pateikimą vartotojams. Siekiant supaprastinti supirktuvių paiešką buvo integruotas interaktyvus Google maps žemėlapis su filtavimo galimybėmis pagal savivaldybes ir supirktuvių tipus. 

Mes esame:

J. Jasinskio g. 4, 01112 Vilnius

Gauti maršrutą

Susipažinkime

Nors daugelis teigia, jog idėja yra viskas, esame įsitikinę, kad geros idėjos realizuojamos tik su profesionalų komanda. Analizuodami kliento poreikius mes visuomet siekiame aptikti ir tas problemas, kurios nėra paprastai identifikuojamos. Juk sėkmė dažniausiai slypi detalėse. Mūsų komanda yra pasirengusi padėti Jums šalinti visus trukdžius skiriančius idėją nuo sėkmingų verslo rezultatų.
Team member
Karina
Projektų vadybininkė
PASKAMBINKITE
+370 (646) 15506
arba

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su slapukų politika.

Sutinku