EMP

Internetinis sprendimas įmonei užsiimančiai antrinių žaliavų supirkimu, surinkimu, perdirbimu ir prekyba. Sukurtas įrankis optimizuoja veiklos procesus, leisdamas informaciją klientams teikti operatyviau. 

Kainoraščių valdymas

Sistemoje realizuotas automatizuotas kainoraščių valdymas. Įdiegtas informacijos atnaujinimo mechanizmas leidžia automatizuotai valdyti kainoraščius, importuojant duomenis. 

Sklandi informacijos paieška

Projekte vaizdžiai pristatant įmonės veiklą ir jos teikiamas paslaugas koncentruotasi į patogų informacijos pateikimą vartotojams. Siekiant supaprastinti supirktuvių paiešką buvo integruotas interaktyvus Google maps žemėlapis su filtavimo galimybėmis pagal savivaldybes ir supirktuvių tipus. 

Mes esame:

J. Jasinskio g. 4, 01112 Vilnius

Gauti maršrutą

Susipažinkime

Esame labai pozityvi komanda, glaudžiai bendradarbiaujame, skatiname inovacijas ir dalinamės idėjomis. Sujungdami kompetencijas, atsidavimą ir kūrybiškumą, siekiame geriausio rezultato. Bendra mūsų vizija susideda ne tik iš problemų sprendimo, bet ir siekio augti tiek kaip komandai, tiek kaip asmenybėms.
Team member
Paulius
Programuotojas
PASKAMBINKITE
+370 (646) 15506
arba

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su slapukų politika.

Sutinku