EMP

Internetinis sprendimas įmonei užsiimančiai antrinių žaliavų supirkimu, surinkimu, perdirbimu ir prekyba. Sukurtas įrankis optimizuoja veiklos procesus, leisdamas informaciją klientams teikti operatyviau. 

Kainoraščių valdymas

Sistemoje realizuotas automatizuotas kainoraščių valdymas. Įdiegtas informacijos atnaujinimo mechanizmas leidžia automatizuotai valdyti kainoraščius, importuojant duomenis. 

Sklandi informacijos paieška

Projekte vaizdžiai pristatant įmonės veiklą ir jos teikiamas paslaugas koncentruotasi į patogų informacijos pateikimą vartotojams. Siekiant supaprastinti supirktuvių paiešką buvo integruotas interaktyvus Google maps žemėlapis su filtavimo galimybėmis pagal savivaldybes ir supirktuvių tipus. 

Mes esame:

Žalgirio g. 92, LT-09303 Vilnius

Gauti maršrutą

Susipažinkime

Geriausias įvertinimas mums yra kliento sėkmė. Esame Jūsų partneris jungiantis idėją ir technologinius sprendimus. Mūsų tikslas ne tik suteikti aukščiausios kokybės paslaugas ir realizuoti įrankius kuriančius pridėtinę vertę, bet ir tapti Jūsų ilgalaikiu partneriu. Tikime, kad lankstumas ir konkurencingumas yra patys svarbiausi sėkmės faktoriai!
Team member
Marius
Vadovas
PASKAMBINKITE
+370 (646) 15506
arba